Timberwolf Steel Ash Plug Bolt - Set of 2 (W450-0014)
0 (0 reviews)
Replacement set of 2 steel ash plugs bolt for Timberwolf wood stoves. OEM Napoleon part # W450-0014
In Stock(0 available)
SKU: W450-0014
Description
Key Features
- Part Type: Firebox Parts
- Availability: Usually Ships in 1 to 2 Weeks
Specifications
| SKU | W450-0014 |
| Brand | Timberwolf |
| Department | Wood & Coal Stove Parts |
| Part Type | Firebox Parts |
You May Also Like
Catalytic Combustors
CC-300
Condar Uncanned Catalytic Combustor - 25 Cell 2.3" x 14" x 3" (CC-300)