Napoleon S4 Manifold Bolt - Set of 2 (W065-0023)
0 (0 reviews)
Replacement set of 2 manifold bolts for Napoleon wood stoves. OEM Napoleon part # W065-0023
In Stock(0 available)
SKU: W065-0023
Description
Key Features
- Part Type: Hardware
- Availability: Usually Ships in 1 to 2 Weeks
Specifications
| SKU | W065-0023 |
| Brand | Napoleon |
| Department | Wood & Coal Stove Parts |
| Part Type | Hardware |
You May Also Like
Catalytic Combustors
CC-300
Condar Uncanned Catalytic Combustor - 25 Cell 2.3" x 14" x 3" (CC-300)