Napoleon Latch Block Assembly (W060-0014-SER)
0 (0 reviews)
Replacement latch block assembly for Napoleon wood stoves. Napoleon part # W060-0014-SER
In Stock(1 available)
SKU: W060-0014-SER
Description
Key Features
- Part Type: Handles & Latches
- Availability: Usually Ships in 1 to 2 Business Days
Specifications
| SKU | W060-0014-SER |
| Brand | Napoleon |
| Department | Wood & Coal Stove Parts |
You May Also Like
Catalytic Combustors
CC-300
Condar Uncanned Catalytic Combustor - 25 Cell 2.3" x 14" x 3" (CC-300)