Quadra-Fire Explorer II & III Outside Air Chamber (SRV7061-014)
0 (0 reviews)
Replacement outside air chamber for Quadra-Fire wood stoves. OEM HHT part # SRV7061-014
In Stock(0 available)
SKU: SRV7061-014
Description
Key Features
- Part Type: Firebox Parts
- Availability: Usually Ships in 4 to 6 Weeks
Specifications
| SKU | SRV7061-014 |
| Brand | Quadra-Fire |
| Department | Wood & Coal Stove Parts |
| Part Type | Firebox Parts |
CC-300
Condar Uncanned Catalytic Combustor - 25 Cell 2.3" x 14" x 3" (CC-300)