Quadra-Fire Explorer Series Ash Pan (SRV7060-023)
0 (0 reviews)
Replacement ash pan for Quadra-Fire wood stoves. OEM HHT part # SRV7060-023
In Stock(0 available)
SKU: SRV7060-023
Description
Key Features
- Part Type: Ash Pans
- Availability: Usually Ships in 4 to 6 Weeks
Specifications
| SKU | SRV7060-023 |
| Brand | Quadra-Fire |
| Department | Wood & Coal Stove Parts |
| Part Type | Ash Pans |
CC-300
Condar Uncanned Catalytic Combustor - 25 Cell 2.3" x 14" x 3" (CC-300)