Quadra-Fire Tube Channel Assembly (SRV7033-023)
0 (0 reviews)
Replacement tube channel assembly for Quadra-Fire wood stoves. OEM HHT part # SRV7033-023
In Stock(2 available)
SKU: SRV7033-023
Description
Key Features
- Part Type: Manifold Air Tubes
- Availability: Usually Ships in 1 to 2 Business Days
Specifications
| SKU | SRV7033-023 |
| Brand | Quadra-Fire |
| Department | Wood & Coal Stove Parts |
CC-300
Condar Uncanned Catalytic Combustor - 25 Cell 2.3" x 14" x 3" (CC-300)