40" Linear Ready-to-Finish Fireplace (RLFP-40MLP)
0 (0 reviews)
In Stock(0 available)
SKU: RLFP-40MLP
Description
Includes BI737 Crystal Fire® Plus burner insert with manual ignition system for liquid propane. Includes ignition controls. Fire media sold separately. Made in USA. (Overall Dimensions: 48" H X 72" W X 18" D; 225 lbs, Viewing Dimensions: 40" W X 20" H).
Key Features
- Part Type: Fire Pit Tables
- Availability: Usually Ships in 2 to 3 Business Days
Specifications
| SKU | RLFP-40MLP |
| Brand | 40" Linear Ready-to-Finish Fireplace (RLFP-40MLP) |