30" Round Stainless Steel Gas Burner Package (CFP30DSILP)
0 (0 reviews)
30" Round Crystal Fire® Plus Stainless Steel Gas Burner with Direct Spark Ignition System for Liquid Propane, Emergency Stop, and Clear Tempered Fire Glass G...
In Stock(0 available)
SKU: CFP30DSILP
Description
30" Round Crystal Fire® Plus Stainless Steel Gas Burner with Direct Spark Ignition System for Liquid Propane, Emergency Stop, and Clear Tempered Fire Glass Gems (25 lbs). Includes Hardware for Gas Connection. (32" W X 32" D X 11.2" H)