20" Round Stainless Steel Gas Burner Package - LP (CFP20DSILP)
0 (0 reviews)
20" Round Crystal Fire® Plus Stainless Steel Gas Burner with Direct Spark Ignition System for Liquid Propane, Emergency Stop, and Clear Tempered Fire Glass G...
In Stock(0 available)
SKU: CFP20DSILP
Description
20" Round Crystal Fire® Plus Stainless Steel Gas Burner with Direct Spark Ignition System for Liquid Propane, Emergency Stop, and Clear Tempered Fire Glass Gems (10 lbs). Includes Hardware for Gas Connection. (21.06" W X 21.06" D X 11.71" H)