12" X 120" Linear Stainless Steel Gas Burner Package (CFP12120DSING)
0 (0 reviews)
12" X 120" Linear Crystal Fire® Plus Stainless Steel Gas Burner with Direct Spark Ignition System for Natural Gas, Emergency Stop, and Clear Tempered Fire Gl...
In Stock(0 available)
SKU: CFP12120DSING
Description
12" X 120" Linear Crystal Fire® Plus Stainless Steel Gas Burner with Direct Spark Ignition System for Natural Gas, Emergency Stop, and Clear Tempered Fire Glass Gems (40 lbs). Includes Hardware for Gas Connection. (13.5" W X 120" D X 14.38" H)